Wellness censtrum Radlice

Radlická 298/105
150 00 Praha 5

Tel.: 251 091 410

10 – 25 % na služby dle jejich charakteru a bezplatná příprava individuálních tréninkových programů

Společnost byla založena jako nadstavba stávajících služeb v rámci víceúčelového sportovního areálu SK Motorlet Praha a to v oblastech, které se zaměřují na komplexní služby tzv. péče o tělo.

Mottem je heslo ,,Sport – zdraví – krása“. Aktivity jsou zaměřené na formování postavy, detoxikaci organismu, zpevnění svalstva a celé postavy, lymfatické drenáže, odstraňování celulitidy, rehabilitační a regenerační metody.
Pro zákazníky je připraven vnitřní 25 m bazén, venkovní bazén v příjemném prostředí zeleně, fitness centrum se systémem měření kondice (VO2 max), všechny druhy aerobních cvičení, které se provozují ve dvou multifunkčních sálech.

Dále také solární studio s ochranným systémem CPI, kryosaunu s chladovou terapií (-110 až -180 oC ), která má výborné regenerační účinky. A v neposlední řadě i pilátes sál s trenažéry pro rehabilitaci hlubokých svalových skupin a odstraňování svalových disbalancí při bolestech bederní a krční páteře a víceúčelovou sportovní halu s povrchem MONDO.

Třešničkou na dortu je tzv. VACU – STUDIO, které pomocí podtlakových vln zajišťuje cévní gymnastiku, prevenci zánětů, lymfatickou masáž, což má velmi intenzivní účinky v boji s celulitidou a při odbourávání tuků.

Dostupnost areálu, kvalita a originalita služeb, příjemná atmosféra, to vše se pozitivně promítá do celkové návštěvnosti a oblíbenosti tohoto zařízení. 

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.