FitTop - Wellness centrum

Seifertova 49/560
130 00 Praha 3

Tel.: 732 409 509

10 % na všechny služby ve sportovním centru (neplatí pro permanentky)

V rekonstruovaných prostorách bývalého kina Obzor, pouhých pár minut z centra města, dnes můžete využívat nadstandardních sportovních a relaxačních služeb Wellness Centra Fittop.

Přízemí:

na ploše několika set metrů čtverečních můžete aktivně využívat mnoho desítek špičkových posilovacích a aerobních strojů (steppery, kola, běžecké pásy) značky Technogym. K dispozici vám zde je i zkušený trenér, který nejen ochotně poradí, jak jednotlivé stroje používat, ale sestaví i individuální tréninkový plán šitý vám přesně na míru. nachází se zde dětský koutek a recepce s barem.

První patro:

na ploše 150 m2 se nachází taneční sál využívaný převážně pro aerobik, P-Class, kalanetiku, stepbody, bodyform, tae-bo, a fitball. Tento sál je vybaven kvalitní podlahovou krytinou, zrcadlovou stěnou s madlem a kvalitní hudební aparaturou.
v tomto patře lze i relaxovat v prostorách s whirlpoolem pro 7 osob a bezchlorovým čistícím systémem Amur, se saunou pro 3 ležící a 6 sedících osob, nechat se namasírovat profesionálním masérem a nebo dopřát svému tělu bronzové barvy ve dvou Ergoline soláriích.
v provozu je i spinningový sál o rozloze 100m2, který je plný kol značky Aerobika. Zde si můžete zahrát také stolní tenis.
Všechny prostory jsou plně klimatizované, šatní skříňky vybavené elektronickým bezpečnostním zámkem řízeným počítačem, který řídí i vstupy do jednotlivých prostor. Cenné věci lze odložit do speciálních bezpečnostních schránek. Wellness centrum Fittop umožňuje bezbariérový přístup do všech přízemních prostor. 

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.