Svítilny outdoor

Email: info@svitilny-outdoor.cz

Na Lysině 583/3
147 00 Praha 4 - Podolí

Uplatnění slevy:
Při objednávce na e-shopu www.svitilny-outdoor.cz  bude vygenerován slevový kupon ve výši 20% z cen, který se týká celého námi prodávaného sortimentu, uvedeného na webových stránkách.

Sleva se netýká cen za poštovné a balné.

Slevový kód :  BRONTE

Na webových stránkách www.svitilny-outdoor.cz vítáme všechny ty, kteří tráví aktivně svůj volný čas ať už turistikou, během, rybařením či myslivostí. Samozřejmě také všechny motoristy a chalupáře.
Ti všichni v našem internetovém obchodě najdou pro očekávané i neočekávané situace neocenitelnou pomůcku v podobě účinné a odolné svítilny nebo čelovky.

Prodáváme pouze výrobky firem, které mají v oboru výroby svítilen celosvětově známé jméno, ať už Brontelight, XTAR nebo Skilhunt.
Za pozornost stojí designově dokonalé výrobky PK Design Lab návrháře Paula Kima.

Stejně jako jakýkoli jiný kus výzbroje pro pěší turistiku, sport nebo kemping , Vaše svítilna potřebuje určitou odolnost proti nárazu i proti vodě.
Všechny námi prodávané svítilny a čelovky jsou proto z vysoce kvalitních materiálů a komponentů – mají tvrzená skla, tělo tvoří letecký hliník s tvrdou anodizací, LED čipy výhradně od výrobce CREE.

Všechny jsou odolné proti vodě - až 30 minut v hloubce dvou metrů, proti pádu na tvrdý povrch ze dvou metrů.

K některým modelům lze přiobjednat nasazovací barevné filtry, zbraňový nástavec a tlakové ovládání ; tyto výhody ocení zejména myslivci či příslušníci ozbrojených složek.

Jsme pravidelnými účastníky výběrových řízení na dodávky svítilen pro Armádu ČR.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.