DOBRÁ VÍNA s. r. o.

DOBRÁ VÍNA s.r.o.
Ke Koh – i - nooru 472/21
155 00 Praha 5
Telefon: +420 603 230 731, +420 733 552 823
E-mail: info@dobravina.cz

Sleva 12% na veškeré produkty po zadání kódu: „vínapp“ na stránkách www.dobravina.cz

Společnost Dobrá vína s.ro. vznikla v roce 2004 s úmyslem vytvořit kompaktní systém distribuce vín, a to především z Francie, Itálie a Moravy. Hlavní myšlenkou sommeliéra a majitele, pana Miroslava Kredvíka bylo sestavit nabídku exkluzivních vín a oslovit jím co nejširší řady milovníků kvalitního vína. Sortiment je složen v hlavní řadě z vín francouzské produkce ze všech vinařských regionů Francie. Tato vína musí splnit přísná kritéria našeho výběru a jsou sestavena z produkce malých producentů, kteří se svým vínům věnují s nesmírnou vášní a profesionalitou.

Od roku 2007 jsou v naší nabídce i vína z BIOdynamické produkce, která se v současné době dostávají do popředí zájmu francouzských milovníků vín. Tohoto trendu se držíme i my a snažíme se je přiblížit svým klientům. Naším hlavním trumfem je profesionalita. Ať již ve výběru vín a vytvoření komplexního sortimentu, tak i v charakteru doplňkových služeb.

Pro milovníky vín, pořádáme každý měsíc tematické degustace vína z našeho sortimentu, na kterých představujeme průřez produkce zaměřený na konkrétní vinařskou oblast či vybraného producenta. Naše degustace se odlišují od jiných intenzivním propojením vína s jídlem a hlavně detailním a fundovaným výkladem k jednotlivým vinařstvím a vínům.

V naší nabídce najdete nejen dobrá vína a francouzské či italské delikatesy, ale také čokolády dvou francouzských čokoládoven. Celosvětově proslulá rodinná čokoládovna Michel Cluizel byla založena roku 1948, a řadí se mezi nejlepší a nejčastěji oceňované čokoládovny světa. Díky ní ochutnáte kakaové boby v jejich nejlepší formě. Pokud jste milovníky tradičních francouzských čokoládových lanýžů, věřte, že neexistuje lepší výrobce než čokoládovna Mathéz založená již roku 1934.

Veškerý sortiment společnosti Dobrá vína s.r.o. najdete na adrese www.dobravina.cz.

 
1 Start 2 Complete

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg png bmp tif txt rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml rar zip.